ВІЗИТКА ШКОЛИ

Матвіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Богодухівської районної ради  Харківської області станом на 01.09.2016.

Рік заснування  1906

Директор школи

Лук`яненко Людмила Анатоліївна,  освіта вища, за фахом вчитель географії, має І кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2004 року.

Контингент учнів

У Матвіївській ЗОШ І-ІІ ступенів навчається 32 учні, з них учнів  1-4 класів –14 учнів, 5-9 класів – 18 учнів.  Випускників 9 класу -4 учні

Мова навчання

Українська.

Універсальне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем .

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 11педагогів. Всі мають вищу освіту.  І кваліфікаційну категорію – 9 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 1чол.., 8 т. р.- 1 чол..

У 2016/2017 н/році колектив школи буде продовжувати працювати над проблемою: "Вдосконалення уроку в умовах особистісно орієнтованого підходу до навчання. Виховання у підростаючого покоління

високої патріотичної свідмості, готовності до виконання громадянських і конституційних обов`язків, поваги до Державних символів України".

Забезпечення

харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% за рахунок коштів, виділених сільською радою забезпечено учнів початкових класів. За рахунок батьківської плати харчується 16учнів.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 5 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (3+1ПК), спортивний зал, гімнастичний  майданчик, майстерня.

Бібліотечний фонд налічує – 4635 примірників художньої та - 3888 навчальної літератури.

Заклад обладнаний кнопкою виклику та таблицею Браеля.