ВІЗИТКА

МАТВІЇВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ I-II СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ станом на 01.09.2018.

Рік заснування: 1906

Директор школи:

Лук`яненко Людмила Анатоліївна, освіта вища, за фахом вчитель географії, кваліфікаційна категорія "спеціаліст першої категорії". Заклад очолює з 2004 року.

Контингент учнів: у закладі освіти навчається 33 учні, з них учнів початкових класів – 11, 5-9 класів – 22.

Мова навчання: українська.

Педагогічний колектив: педагогічний колектив нараховує 11 педагогів. 10 педагогів мають вищу освіту. Кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії" мають 10 педагогів, 10 тарифний розряд має один педагог.

У 2018/2019 навчальному році колектив школи буде продовжувати працювати над проблемою: "Вдосконалення навчально-виховного процесу шляхом впровадження нових педагогічних технологій. Виховання у підростаючого покоління високої патріотичної свідмості, готовності до виконання громадянських і конституційних обов`язків, поваги до Державних символів України".

Забезпечення харчуванням: гарячим безкоштовним харчуванням за рахунок субвенції, виділеної Дмитрівською сільською радою, забезпечено всіх учнів початкової ланки.

Матеріально-технічне забезпечення: до послуг учнів  навчальні кабінети, спортивний зал, гімнастичний майданчик, комбінована майстерня, 3 ноутбуки, 2 комп`ютери, 2 сучасних телевізора. Заклад підключений до мережі інтернет.

Бібліотечний фонд налічує – 4439 примірників, з них підручників - 784.