Майбутньому першокласнику

Прийом дітей до 1 класу

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають:

​       Підставою для зарахування дитини є:

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють;
  2. Медична довідка встановленого зразка( ФОРМА №086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесенеми наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).
  3. Для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка.

Що потрібно майбутньому першокласнику

oШкільна форма.

oСпортивна форма.

oСпортивне взуття.

oАльбом і фарби (гуаш або медові).

oПензлики для малювання (2шт)

oКольорові олівці та фломастери.

oКольоровий папір, кольоровий картон.

oНожиці із закругленими кінчиками.

oКлей ПВА

oПластилін, дощечка із стеками.

oПапка для праці (за бажанням).

oКонструктор будь-який.

oЗошити (10 в косу лінію, 10 в клітинку).

oОбгортки для підручників та зошитів.

oПапка для зошитів.

oПенал (2 ручки, простий олівець, лінійка, гумка)

Організація навчально-виховного процесу в 1 класі

До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються діти, як правило, з 6 років. Термін навчального року: з 1 вересня по 31 травня.

Тривалість уроків – 35 хвилин, перерв – не менше 15 хвилин, великої перерви – не менше 30 хвилин. Домашні завдання в першому класі не задаються. Розвантажувальний день – четвер.

З метою уникнення перевантаження та забезпечення адаптації учнів 1 класу до шкільного навчання протягом першого місяця проводиться щоденно один з уроків на свіжому повітрі або в іншій позаурочній формі.

Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється відповідно до „Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи” . Здійснюється перевірка з читання та списування, але оцінювання забезпечується вербально.